UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Całkiem inne życie było kiedyś w tym Elblągu... nie to co teraz ch.. d... kamieni kupa.1 Maja Hetmańska tętniły życiem... a teraz pusto jakby przeszła przez te ulice jakaś zaraza typu dżuma albo jakaś inna cholera.

GR.