UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

my elblążanie - życzymy sobie zamiast słowa wstępnego prezentację dzisiejszego obrazu 1 Maja i przyległych, od pl. Słowiańskiego z mięsnym z wybitymi szybami, fontanną z prostatowym sikiem ( mam przed sobą przedwojenną widokówkę z sikiem dwudziestolatka), obfajdanym NBP, do "wynajęcia" większością sklepów, itp. Zabraniamy używania słowa gospodarze tej czwórce, nie wychylającej nosa z samochodów za nasze podatki. Oni są z innego świata, nie naszego.

zamiast limuzyn taczki

Anuluj