Muzyczna uczta na koniec Święta Niepodległości

13
11.11.2019
Muzyczna uczta na koniec Święta Niepodległości
(fot. Michał Skroboszewski)
Połączone siły Elbląskiej Orkiestry Kameralnej, chóru Cantata i Diamentów Młodzieżowego Domu Kultury oraz czuwający nad całością dyrygent Szymon Sutor sprawili, że poniedziałkowy wieczór był dla mieszkańców Elbląga prawdziwym świętem polskiej muzyki filmowej. Zobacz zdjęcia.

„Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie” - takie było przesłanie poniedziałkowego koncertu "Elbląg dla  Niepodległej", który odbył się w hali MOSiR przy al. Grunwaldzkiej. Mieszkańcy wysłuchali największych przebojów polskiej muzyki filmowej, które od lat zachwycają kolejne pokolenia melomanów. 

 

red.

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
absolutnie przepiekny koncert, brawo EOK, brawo Diamenty, brawo Dyrygent, dziekuje bardzo, takze za to, ze nie bylo przerazliwie glosno :)
(2019.11.11)

info

10  
  2
Fotograf się spóźnił i nie zdążył zrobić zdjęć Cantacie. Szkoda...
(2019.11.11)

info

9  
  0
chor Cantata tez super :)
(2019.11.11)

info

7  
  4
Wspaniałe widowisko. Gratulacje dla wszystkich wykonawców. Mamy rewelacyjna orkiestrę, świetny chór oraz bardzo zdolne DIAMENTY:)
Fanka (2019.11.11)

info

8  
  1
Noooo...Canta, EOK i Diamenty...kapelusz z głowy. Mamy być z czego dumni. Brawo!
Zatorz (2019.11.11)

info

9  
  2
A cantata zbierala fundusze na wyjazd, wszyscy tak chwalą to chyba zrobili zrzutkę?
(2019.11.11)

info

1  
  4
Świetny koncert tylko cantata nie potrzebna.
Eheszki (2019.11.11)

info

5  
  5
To prawda za kazdym rokiem na sile zapychaja dziure chórem! Jest ok ale niech spiewa sobie w galerii czy gdzies tam w kosciele a orkiestra niech po prostu gra bo robi to świetnie i to juz profesjonalizm! Czy nikt nie slyszy ze wprowadzają ciężki odbiór?
(2019.11.11)
Co to jest ciężki odbiór?
(2019.11.11)
Ostatnio 11 listopada Cantata śpiewała w CSB trzy (!) lata temu. Więc napisałeś to, aby upuścić sobie żółci.
(2019.11.11)