Muzyczna uczta na koniec Święta Niepodległości
(fot. Michał Skroboszewski)
Połączone siły Elbląskiej Orkiestry Kameralnej, chóru Cantata i Diamentów Młodzieżowego Domu Kultury oraz czuwający nad całością dyrygent Szymon Sutor sprawili, że poniedziałkowy wieczór był dla mieszkańców Elbląga prawdziwym świętem polskiej muzyki filmowej. Zobacz zdjęcia.