UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To prawda za kazdym rokiem na sile zapychaja dziure chórem! Jest ok ale niech spiewa sobie w galerii czy gdzies tam w kosciele a orkiestra niech po prostu gra bo robi to świetnie i to juz profesjonalizm! Czy nikt nie slyszy ze wprowadzają ciężki odbiór?