UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To prawda za kazdym rokiem na sile zapychaja dziure chórem! Jest ok ale niech spiewa sobie w galerii czy gdzies tam w kosciele a orkiestra niech po prostu gra bo robi to świetnie i to juz profesjonalizm! Czy nikt nie slyszy ze wprowadzają ciężki odbiór?