13
11.11.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No cóż, niesmak po tej niby uczcie. To zwykły koncert jak każdy inny w ciągu roku i na dni Elbląga. Nie mają pojęcia organizatorzy o tematyce dla Niepodległej. Rozumiem, że Elbląg zmuszony bo wzięty w niewolę w 1945 i to wszystko pro forma. Zamydlic oczy młodzieży aby zmienić pojęcie patriotyzmu. Nawet Ostrołęka mniejsza od Elbląga urzadziła koncert dla Niepodległej z sercem dla mieszkańców.. A My jak lunatycy i klakierzy. poruszamy się śpiac i klaszczemy bo tak czoło widowni zadecydowało. Za trud pracy należy się artystom podzięka ale , moi drodzy, nie organizatorom co robią nam siano z mózgu. Przemyślcie, bo to poważny temat.
Czasowa 2019 (2019.11.11)

info

8  
  10
Właśnie obchody takich świąt jak 11 Listopada powinny preferować imprezy bardziej na luzie, oparte na większej improwizacji. Zrozumiałe, że miesiąc ten nie sprzyja spontaniczności, zwłaszcza po 1 i 2 Listopada, ale ta pompatyczność i tromtadacja jest jakby ośmieszeniem bądź co bądź święta narodowego. Propagowanie go w oparciu o ilość flag narodowych czy o jej długość niesionej w różnych marszach w zasadzie obniża wartość obchodów. Te wszystkie tak poważne akcenty wręcz zniechęcają do masowego udziału ludzi. Stąd upowszechniać trzeba właśnie imprezy lekkie, łatwe i przyjemne bez tego wysokiego "C", bo już niejednokrotnie ta tonacja doprowadziła do upadku świętowania.
7 Listopada (2019.11.12)

info

3  
  3
Ciężki odbiór to taki że słuchać się cantaty nie da, wiecznie śpiewają to samo, zero nowego materiału, lepiej się słuchało tego chóru tych dziewczynek.
zażenowany (2019.11.13)

info

3  
  1