UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

absolutnie przepiekny koncert, brawo EOK, brawo Diamenty, brawo Dyrygent, dziekuje bardzo, takze za to, ze nie bylo przerazliwie glosno :)


Anuluj