UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
absolutnie przepiekny koncert, brawo EOK, brawo Diamenty, brawo Dyrygent, dziekuje bardzo, takze za to, ze nie bylo przerazliwie glosno :)
absolutnie przepiekny koncert, brawo EOK, brawo Diamenty, brawo Dyrygent, dziekuje bardzo, takze za to, ze nie bylo przerazliwie glosno :)