Wybrany wątek opinii
To prawda za kazdym rokiem na sile zapychaja dziure chórem! Jest ok ale niech spiewa sobie w galerii czy gdzies tam w kosciele a orkiestra niech po prostu gra bo robi to świetnie i to juz profesjonalizm! Czy nikt nie slyszy ze wprowadzają ciężki odbiór?
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
Co to jest ciężki odbiór?
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Ostatnio 11 listopada Cantata śpiewała w CSB trzy (!) lata temu. Więc napisałeś to, aby upuścić sobie żółci.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1