UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To prawda za kazdym rokiem na sile zapychaja dziure chórem! Jest ok ale niech spiewa sobie w galerii czy gdzies tam w kosciele a orkiestra niech po prostu gra bo robi to świetnie i to juz profesjonalizm! Czy nikt nie slyszy ze wprowadzają ciężki odbiór?