UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wspaniałe widowisko. Gratulacje dla wszystkich wykonawców. Mamy rewelacyjna orkiestrę, świetny chór oraz bardzo zdolne DIAMENTY:)
Fanka
Wspaniałe widowisko. Gratulacje dla wszystkich wykonawców. Mamy rewelacyjna orkiestrę, świetny chór oraz bardzo zdolne DIAMENTY:)
Fanka