UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wspaniałe widowisko. Gratulacje dla wszystkich wykonawców. Mamy rewelacyjna orkiestrę, świetny chór oraz bardzo zdolne DIAMENTY:)

Fanka

Anuluj