UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżeli 20% to elbląscy mikroproducenci, to ja jestem ksiądz! 80% to handlarze a 80% z nich to najemni sprzedawcy handlarzy mających po kilka stoisk na targowisku. Pani Prezes „Manchatanu” (oni ponoć molestują Ormian) ma tylko 3 boksy! Ormianie też wyznają "wielożeństwo"!
Statystyk