UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po mojemu to hit jak najbardziej. Rynek od dawna odstraszał mieszkanców nie tylko tym ze łatwo tam bylo mozna zarobic po twarzy ale także jeszcze śmierdziało odchodami popijacych rozne alkohole amatorów oraz bałaganem jaki pozostawiaja po sobie handlarze. Jakby znalazł sie inwestor z pewnoscią zmieniłoby to wygląd, a i pozytek byłby większy. A zatem wg mnie pomysł zbudowania tam parkingu podziemnego jest dobry tymbardziej ze podobna inwestycja obok kin Syrena nie wypaliła a parking taki napewno miałby klientów. Panie Słonino do roboty zatem , do roboty bo to HIT!!!!

Lucek

Anuluj