UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie uczyłem sie niemieckiego ,ale widze,że będę musiał szybko to nadrobić .Trzeba znać język przyszłych naszych PANÓW.Co jeszcze w Polsce jest nasze?..........coś?
Miran
nie uczyłem sie niemieckiego ,ale widze,że będę musiał szybko to nadrobić .Trzeba znać język przyszłych naszych PANÓW.Co jeszcze w Polsce jest nasze?..........coś?
Miran