UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie uczyłem sie niemieckiego ,ale widze,że będę musiał szybko to nadrobić .Trzeba znać język przyszłych naszych PANÓW.Co jeszcze w Polsce jest nasze?..........coś?

Miran

Anuluj