UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przyśpieszenie Prezydenta Słoniny jest niesamowite - sprawuje władze w mieście od kilku lat i nagle przebudził się z "rynkiem" przy Płk. Dąbka. Zaczęło się delikatnie ale opierając się na tej informacji mam wrażenie, że stawia coś w rodzaju ultimatum. W Dzienniku Bałtyckim Rzecznik Zieliński dopowiada, że wiadomo o potencjalnym zainteresowanym na ten teren. Czyli ktoś napiera ostro ze szmalem i chce wejść na ten obszar. Podajcie oficjalnie, że to HIT i jaką cene za to weźmiecie. Potem na co ta kasa pójdzie.
Soprano