Wybrany wątek opinii

Znów mali przedsiębiorcy będą ,się borykać z sieciówką i nierówną walką Gwiezna zamknie się niedługo jak miasteczko koło czołgu.
(2020.03.24)
Pewnie też tam market postawią ,gdzie te budki
Olo. . (2020.03.24)
Znow krwiopijco biadolisz. Chcesz mnie zmusic, zebym u ciebie przeplacal? Juz tacy byli na gildii, sle jest wolny rynek i klient nie da sie doic.
(2020.03.24)
Powrót do komentarzy