UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Netto to duński market...polskich nie ma? To ja mam Duńczykom PKB poprawiać? Wyjazd mi z tymi zachodnimi marketami. Chce polski ze 100% polskim kapitałem!

Gosc8497492

Anuluj