UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Netto to duński market...polskich nie ma? To ja mam Duńczykom PKB poprawiać? Wyjazd mi z tymi zachodnimi marketami. Chce polski ze 100% polskim kapitałem!
Gosc8497492
Netto to duński market...polskich nie ma? To ja mam Duńczykom PKB poprawiać? Wyjazd mi z tymi zachodnimi marketami. Chce polski ze 100% polskim kapitałem!
Gosc8497492