UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejna "siecówka"!!Wielkopowierzchniowy moloch, i to w centrum miasta i tak już za$ranego przez biedry itp.
Kolejna "siecówka"!!Wielkopowierzchniowy moloch, i to w centrum miasta i tak już za$ranego przez biedry itp.