32
23.08.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czekam na artykuł czy i kiedy został skazany na kary o których piszecie!Ciekawy jestem czy będą zawiasy,kara finansowa umorzona a zostanie jedynie zakaz prowadzenia pojazdów!
(2017.08.23)

info

2  
  0
Też jestem ciekawy jaka spotka go kara. Myślę, że dostanie zawiasy tylko, zakaz prowadzenia pojazdów jak widać to żaden zakaz. Kara 10k śmieszna. Powinno być 100k i 5 lat w pierdlu w dodatku do ciężkich prac. Jak zginął mój kuzyn, przez de.., który wyprzedzał na podwójnej ciągłej na zakręcie to wyrok był w zawiasach i żadnego zadośćuczynienia. Dalej chodźcie ze świeczkami skoro nie widzicie tego jak działa Polski wymiar sprawiedliwości, ciekawe jakby to Waszej rodzinie przytrafiła się tragedia. Czy tak samo byście świeczki zapalali? Reforma sądownictwa jest potrzebna, wybór losowy sędziów jak najbardziej. Dlaczego PO przez tyle lat nie zrobiło tej reformy? Teraz biją pianę. Mieli tyle lat, aby zrobić porządek, a co zrobili? Teraz się dziwicie, że PiS chce coś robić. Tam dalej siedzi kasta ludzi, która się obrusza, bo chcą im się dobrać. .. .
Elblążanin (2017.08.23)

info

7  
  0
@Realista1-kodeks KK ty czytał ? co mają do tego świeczki, sąd orzeka zgodnie z prawem, a nie jak mu generalny prorok każe. Też byś chciał kilka klapsów na gołą. .. przed tłumem, bo tak sobie ktoś z góry za życzył, za to że naplułeś na chodnik. Jakoś nikt sie kwapi by zaostrzyć kary dla takich -praktycznie terrorystów drogowych
z (2017.08.23)

info

3  
  2
Zacnie prawisz!Takie kary byłyby wzorcowe!Zanim dostałby pręgierzem pierwszy raz to zesrałby się w nachy ze strachu!
WON! (2017.08.23)
A policjanci puszki i butelki zabrali żeby spieniężyć że tak odpadami się zainteresowali ?
(2017.08.23)

info

1  
  0
nie wiem jak przeliczyć 200 kilometrów na godzinę i ilość promili na czas uwięzienia. Jedno jest pewne: zmusić faceta, żeby do końca życia cztery razy dziennie zgłaszał się na policję i dmuchał w alkomat. Żeby miał obrożę elektroniczną na nodze i każdorazowo prosił o pozwolenie wyjazdu do innego miasta. No i sto tysięcy złotych na wpłatę na konto ofiar wypadków drogowych. Czekam na komentarz.
(2017.08.23)

info

1  
  0
A ja się pytam, czy juz siedzi, czy jutro na szosie będzie go mozna spotkać po pol litrze za kierownicą ?????
(2017.08.23)

info

1  
  0
krótka piłka. kula w łeb i do zalewu
jaaaaaaaaaaaaaaa (2017.08.23)

info

2  
  0
Czytam i nie wierzę w to co przeczytałem! To się dzieje naprawdę? Skąd się biorą takie ciołki? Jakaś wylęgarnia? Masakra.....
Romulec (2017.08.23)

info

1  
  0
Spejson, Walu i Wojtas jechali do Mielna
szimurina (2017.08.24)

info

1  
  0