UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Też jestem ciekawy jaka spotka go kara. Myślę, że dostanie zawiasy tylko, zakaz prowadzenia pojazdów jak widać to żaden zakaz. Kara 10k śmieszna. Powinno być 100k i 5 lat w pierdlu w dodatku do ciężkich prac. Jak zginął mój kuzyn, przez de.., który wyprzedzał na podwójnej ciągłej na zakręcie to wyrok był w zawiasach i żadnego zadośćuczynienia. Dalej chodźcie ze świeczkami skoro nie widzicie tego jak działa Polski wymiar sprawiedliwości, ciekawe jakby to Waszej rodzinie przytrafiła się tragedia. Czy tak samo byście świeczki zapalali? Reforma sądownictwa jest potrzebna, wybór losowy sędziów jak najbardziej. Dlaczego PO przez tyle lat nie zrobiło tej reformy? Teraz biją pianę. Mieli tyle lat, aby zrobić porządek, a co zrobili? Teraz się dziwicie, że PiS chce coś robić. Tam dalej siedzi kasta ludzi, która się obrusza, bo chcą im się dobrać. .. .
Elblążanin