UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zacnie prawisz!Takie kary byłyby wzorcowe!Zanim dostałby pręgierzem pierwszy raz to zesrałby się w nachy ze strachu!
WON!
Zacnie prawisz!Takie kary byłyby wzorcowe!Zanim dostałby pręgierzem pierwszy raz to zesrałby się w nachy ze strachu!
WON!