UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja się pytam, czy juz siedzi, czy jutro na szosie będzie go mozna spotkać po pol litrze za kierownicą ?????
A ja się pytam, czy juz siedzi, czy jutro na szosie będzie go mozna spotkać po pol litrze za kierownicą ?????