32
23.08.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A czemu ma iść siedzieć? I czemu ja i każda pracująca osoba ma taką osobę utrzymywać? Podać zastrzyk i jednego mniej. Potraktować jak mordercę, bo przez takie osoby giną przeważnie niczego winni ludzie a pijaki z tego wychodzą bez szwanku.
OMG (2017.08.23)

info

13  
  2
Narzekacie na sady, ze sa do d. .. A co zescie robili jeden z drugim nie tak dawno ze swieczkami?
Realista1 (2017.08.23)

info

7  
  6
Przeczytaj tłumoku kto podpisał się pod artykółem a będziesz wiedział.
(2017.08.23)
Wina kierujacego jest niepodwazalna, i wymaga kary, Natomiast sposób wykonania pomiaru zostawia wiele do zyczenia. Pomiar powiny być wykonany na prostym odcinku drogi.
NiePrawyAleSprawiedliwy (2017.08.23)

info

2  
  5
tacy ludzie(?) z automatu powinni trafiać za kratki
(2017.08.23)

info

9  
  0
Gratuluję rodzicom wychowania syna.
Jan Kazimierz (2017.08.23)

info

10  
  0
Przesłanie ok, ale styl z gimnazjum dla pracujących.
LikeAThorn (2017.08.23)
To że był pijany i jechał za szybko, to nie ma wątpliwości, ale filmik nie pokazuje że ten kierowca jechał 204km/h.
antykacap (2017.08.23)
* 203km/h
antykacap (2017.08.23)
Typowy wyborca PO, Nowoczesnej i Razem - kompletnie za nic ma życie innych i nie ważne, czy to kierowcy na drogach, dzieci w brzuszkach, dziadki przeznaczone na eutanazję, czy ludzie muszący użerać się z agresywnymi afroafrykanami i muzułmanami.
(2017.08.23)