A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A czemu ma iść siedzieć? I czemu ja i każda pracująca osoba ma taką osobę utrzymywać? Podać zastrzyk i jednego mniej. Potraktować jak mordercę, bo przez takie osoby giną przeważnie niczego winni ludzie a pijaki z tego wychodzą bez szwanku.
Narzekacie na sady, ze sa do d. .. A co zescie robili jeden z drugim nie tak dawno ze swieczkami?
Przeczytaj tłumoku kto podpisał się pod artykółem a będziesz wiedział.
Wina kierujacego jest niepodwazalna, i wymaga kary,
Natomiast sposób wykonania pomiaru zostawia wiele do zyczenia.
Pomiar powiny być wykonany na prostym odcinku drogi.
tacy ludzie(?) z automatu powinni trafiać za kratki
Gratuluję rodzicom wychowania syna.
Przesłanie ok, ale styl z gimnazjum dla pracujących.
To że był pijany i jechał za szybko, to nie ma wątpliwości, ale filmik nie pokazuje że ten kierowca jechał 204km/h.
* 203km/h
Typowy wyborca PO, Nowoczesnej i Razem - kompletnie za nic ma życie innych i nie ważne, czy to kierowcy na drogach, dzieci w brzuszkach, dziadki przeznaczone na eutanazję, czy ludzie muszący użerać się z agresywnymi afroafrykanami i muzułmanami.