32
23.08.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jeżeli to zwolennik PiS, po wytrzeżwieniu zaraz odwieziony do domu i przeproszony.
(2017.08.24)

info

1  
  0
mial dobre auto, chyba od parówy z braniewskiej
ziom (2017.09.04)

info

1  
  0