62
02.08.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gość miał gest - wyjął dwie 500,- wręczył dzielnym policjantom rzucił z uśmiechem "reszty nie nada"
(2017.08.02)

info

17  
  5
gość się zlitował i zwolnił bo w oznakowanym radiowozie pewnie już blachy odpadały i pojazd nie trzymał toru jazdy, cały trząsł się i latał na jezdni. Należy podziękować ruskowi za takie zachowanie bo policjantom groził poważny wypadek.
(2017.08.02)
Mina ruska musiała być bezcenna jak rzucił im żądaną kwote z pogardą
(2017.08.02)

info

13  
  3
Ruska mafia przynajmniej fury ma
Branpl (2017.08.02)

info

11  
  0
coś mały ten mandat. Ciekawe czy przełożony kazał przed końcem słuzby sprawdzić profilaktycznie ich kieszenie ?
(2017.08.02)

info

6  
  2
No i co? Jest auto,jest kasa... Obywatel obcego kraju i mogą mu nadmuchać Jeszcze kilka kontroli i co z tego? Gruby portfel i panowie milicjanci dorabiają budżet..nic więcej.:-))) To gdzie to bezpieczeństwo?Punkty karne,zabieranie uprawnień...
Apokalipsa (2017.08.02)
łapy łapy 4 łapy a na łapach pies kudłaty
(2017.08.02)

info

7  
  3
234 bo skala się skończyła
(2017.08.02)

info

8  
  1
@jkdkd - kacapowi. .. ? Paskudstwo!
(2017.08.02)
@StefanK - Obniżyć cenę alkoholu to nie będą pędzić. :-D
samogon (2017.08.02)