A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Gość miał gest - wyjął dwie 500,- wręczył dzielnym policjantom rzucił z uśmiechem "reszty nie nada"
gość się zlitował i zwolnił bo w oznakowanym radiowozie pewnie już blachy odpadały i pojazd nie trzymał toru jazdy, cały trząsł się i latał na jezdni. Należy podziękować ruskowi za takie zachowanie bo policjantom groził poważny wypadek.
Mina ruska musiała być bezcenna jak rzucił im żądaną kwote z pogardą
Ruska mafia przynajmniej fury ma
coś mały ten mandat. Ciekawe czy przełożony kazał przed końcem słuzby sprawdzić profilaktycznie ich kieszenie ?
No i co?
Jest auto,jest kasa...
Obywatel obcego kraju i mogą mu nadmuchać
Jeszcze kilka kontroli i co z tego?
Gruby portfel i panowie milicjanci dorabiają budżet..nic więcej.:-)))
To gdzie to bezpieczeństwo?Punkty karne,zabieranie uprawnień...
łapy łapy 4 łapy a na łapach pies kudłaty
234 bo skala się skończyła
@jkdkd - kacapowi. .. ? Paskudstwo!
@StefanK - Obniżyć cenę alkoholu to nie będą pędzić. :-D