39
15.06.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@rhtr - Albo "bronią" konstytucji jak komunistyczny prokurator Piotrowicz
KatNaIdiotow (2017.06.15)
Kradzież samolotu i paliwa. Za to powinni odpowiadać przed temidą w normalnym kraju.
(2017.06.15)

info

2  
  11
Czytając ten komentarz ma się ochotę uciec z tego kraju. czy jest brzydka czy ładna napewno nie jest taka prostaczkom jak ty, co mamusia klepala po głowce jak coś źle zrobiłeś i teraz myślisz ze jesteś Panem życia?! Pamiętaj i tak skończysz w piachu i zostaniesz rozliczony. Muahahahahaha
Czas na Ciebie (2017.06.15)
To się nazywa, ,The Great Escape" szacun dla Panów;)
Valdeq (2017.06.15)

info

5  
  1
Zabrakło mi tu tylko przeprosin za smród który zrobili swoim znajomym. Ciągania na przesłuchania, zarzuty prokuratorskie itp.
sla (2017.06.15)
to nie wina znajomych tylko milicji czy tam policji jak zwał tak zwał wiadomo ocb.
(2017.06.15)

info

2  
  2
tamta milicja gdyby nie ZOMO to anioły w porównaniu do tych dzisiejszych policjantów. Tyle afer, kłamstwa, złodziejstwa, wymuszeń, i wszelkiego bandytyzmu o czym się dziś czyta nigdy nie było w tej formacji jak jest dziś.
(2017.06.15)

info

3  
  1
Wielkie bohaterstwo, ucieczka przed wojskiem.
MuHa (2017.06.15)

info

4  
  2
złodziej i tyle. mógł uciekać na własnym rowerze. wiecie ile krzywd przez nich spotkało ludzi z aeroklubu. myślał że tam kasę za darmo rozdają a jak niczego się nie dorobił to wrócił do Polski
prawda oczywista (2017.06.15)

info

3  
  5
Krzywdy znajomym a dzis promują dziada.
nieznajomy (2017.06.15)

info

3  
  3