Wybrany wątek opinii

Zabrakło mi tu tylko przeprosin za smród który zrobili swoim znajomym. Ciągania na przesłuchania, zarzuty prokuratorskie itp.
sla (2017.06.15)
@sla - Nigdy za nic nie przeprosił, a nazbierało się tego przez lata. Poprostu wzór dla młodzieży.
NazwijmyUliceJegoImieniem (2017.06.16)
Powrót do komentarzy