UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

tamta milicja gdyby nie ZOMO to anioły w porównaniu do tych dzisiejszych policjantów. Tyle afer, kłamstwa, złodziejstwa, wymuszeń, i wszelkiego bandytyzmu o czym się dziś czyta nigdy nie było w tej formacji jak jest dziś.