UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czytając ten komentarz ma się ochotę uciec z tego kraju. czy jest brzydka czy ładna napewno nie jest taka prostaczkom jak ty, co mamusia klepala po głowce jak coś źle zrobiłeś i teraz myślisz ze jesteś Panem życia?! Pamiętaj i tak skończysz w piachu i zostaniesz rozliczony. Muahahahahaha

Czas na Ciebie

Anuluj