Wybrany wątek opinii
Pewnie jesteś tak brzydka że u Polaków nie masz szans,więc pragniesz spotkać ciapaka ktoremu wszystko jedno co wali,nieprawdaż?
Do moderacji
Odpowiedz
7
7
Czytając ten komentarz ma się ochotę uciec z tego kraju. czy jest brzydka czy ładna napewno nie jest taka prostaczkom jak ty, co mamusia klepala po głowce jak coś źle zrobiłeś i teraz myślisz ze jesteś Panem życia?! Pamiętaj i tak skończysz w piachu i zostaniesz rozliczony. Muahahahahaha
Do moderacji
Odpowiedz
1
0