39
15.06.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W 1947 dziadek kradł ile wlezie, ale kradł ubecko komune, gwałcił przy tym urzędniczki ale te co pracowały dla komuny, niby sie tłumaczyły że dzieci musiały utrzymać dzieci swoje ale kogo to obchodzi w końcu to praca dla komuny była. Czy jakby zastrzelił kobietę karmiącą ale komunistkę to czy powinien zostać dziś bohaterem? W końcu walczył przeciw komunie. Co go obchodziłoby zmarłe komunistyczne przecież dziecko. O odpowiedzi tylko sensowne proszę.
antykomnista (2017.06.15)

info

2  
  1
Ha, z Markiem to się kiedyś, czasy szkolne, znałem.
cesna152_321 (2017.06.15)

info

3  
  0
Krzywdę to robiły ówczesne władze, milicja, tak łatwo o tym zapomnieć i mylić zagadnienia.
Hana (2017.06.16)

info

3  
  1
@sla - Nigdy za nic nie przeprosił, a nazbierało się tego przez lata. Poprostu wzór dla młodzieży.
NazwijmyUliceJegoImieniem (2017.06.16)
Ciekawe czy, ,bohater, ,shejtuje również ten artykuł jak inne o lotnisku
Buhaha (2017.06.16)

info

1  
  3
Najlepiej nie wiedzieć nic o poprzednim ustroju i komentować jacy to złodzieje - olaboga ukradli samolot. Skąd wiecie że aeroklub nie dał cichego przyzwolenia na to? A po 2 to nie kradzież a ewentualnie przywłaszczenie - a to dużo zmnienia. Skoro sądy w Niemczech i w Polsce uniewinniły to chyba o czymś znaczy. Ale najlepiej obrzucić błotem drugiego - chyba z zazdrości żevTobie nic w życiu nie wyszło.
(2017.06.16)
jak żeś taki mądry to zapłać za powrót tego samolotu czyli paliwo razy dwa
idjdj (2017.06.16)
Witek, świetnie wyglądasz. Wiedziałem o Waszym wyczynie. Miałem kontakt z Markiem jak studiował na Politechnice Berlińskiej. Pozdrawiam, spotkajmy się, bywam w Elblągu. 609 484 741
PiotrDrzewiecki (2017.06.18)

info

1  
  0
Pan Słodownik pewnie dużo zna podobnych histori służąc reżimowi komunistycznemu.
JZ (2017.06.18)

info

0  
  1