25
26.05.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pytam się po co w UM jest p. Nowak, jak o tej inwestycji "przemawia" pan z biura prasowego? Czy to ma znaczyć, że w razie czego to vice będzie mówił, że on o tej inwestycji dowiedział się z mediów?
wist (2017.05.26)

info

7  
  1
Świat inwestycji budżetowych jest zadziwiający. Jeżeli odpowiedź na najważniejsze pytania związane z torem: czy system mrożący działa i czy tor będzie „zamrażał” poznamy dopiero zimą to chyba oczywiste jest, że końcowy protokół odbioru będzie sporządzony zimą. Czyli inwestycja nie zostanie zakończona w czerwcu czy niebawem. Wygląda jednak, że będzie inaczej. Zakończą choć nie zakończyli. Urocze jest to, że wrotkarze odbierają ten tor. Oby zimą tor „zamrażał” bo się narobi. Ja jak sprawdzam nową lodówkę czy chłodzi i mrozi to też czekam do zimy. Czerwony
(2017.05.26)

info

11  
  0
Wspomniane testy szczelności to te do których straż pożarna wyjeżdżała bo były przesiąki amoniaku do gruntu i waliło w okolicy?
(2017.05.26)

info

5  
  0
A wstęp będzie dla każdego? I czy za darmo?
(2017.05.26)

info

6  
  0
na h. .j ten tor ?????
(2017.05.26)

info

2  
  2
To rozumiem że połowę kary ktoś z ratusza pod stołem przytuli
(2017.05.26)

info

5  
  0
Proszę tylko do władzy doszli nasi elbląscy posłowie PiSu i mamy piękny obiekt ale to ich wytężona praca i troska obywateli tworzy tak piękne obiekty.
(2017.05.26)

info

2  
  2
Gdyby epec budował ten tor to oddali by to za nim 25 lat.
Fajsbook (2017.05.26)
Już byliśmy. .. na ławeczkach piwko piliśmy. ..
(2017.05.26)
I gitara
Kiepski (2017.05.26)