A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ten Tor jest budowany kosztem infrastruktury piłkarskiej z pieniędzy od Wilka 2,5 mln rocznie.Kary. za opóźnienie to napewno komuch nie nie zapłaci Elblągowi.Władza nie zrobi Kożuchowie krzywdy.Będzie układów _podział
W dupie.
W tym mieście to sami inżynierowie budownictwa. Wszyscy na wszystkim się znają. Jeden lepszy od drugiego. Żenada. Pocałujta się w dupę. Palanty.
Wyjątkowo wymagająca technologia projektowanych prac. Kiedyś, dawno temu, powstałby harmonogram robót w oparciu o założenia tej technologii, no teoretycznie. Ale co ja tam będę wspominał.
Sam sobie wycaluj do. Tylko się podmyj p.......ie.