25
26.05.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ten Tor jest budowany kosztem infrastruktury piłkarskiej z pieniędzy od Wilka 2,5 mln rocznie.Kary. za opóźnienie to napewno komuch nie nie zapłaci Elblągowi.Władza nie zrobi Kożuchowie krzywdy.Będzie układów _podział
.jerzyk (2017.05.26)

info

3  
  1
W dupie.
(2017.05.27)
W tym mieście to sami inżynierowie budownictwa. Wszyscy na wszystkim się znają. Jeden lepszy od drugiego. Żenada. Pocałujta się w dupę. Palanty.
(2017.05.27)

info

0  
  4
Wyjątkowo wymagająca technologia projektowanych prac. Kiedyś, dawno temu, powstałby harmonogram robót w oparciu o założenia tej technologii, no teoretycznie. Ale co ja tam będę wspominał.
(2017.05.27)

info

3  
  0
Sam sobie wycaluj do. Tylko się podmyj p.......ie.
H.. (2017.05.27)

info

0  
  1