UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proszę tylko do władzy doszli nasi elbląscy posłowie PiSu i mamy piękny obiekt ale to ich wytężona praca i troska obywateli tworzy tak piękne obiekty.
Proszę tylko do władzy doszli nasi elbląscy posłowie PiSu i mamy piękny obiekt ale to ich wytężona praca i troska obywateli tworzy tak piękne obiekty.