UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proszę tylko do władzy doszli nasi elbląscy posłowie PiSu i mamy piękny obiekt ale to ich wytężona praca i troska obywateli tworzy tak piękne obiekty.


Anuluj