Wybrany wątek opinii
Nie ma co narzekać na opóźnienie bo porównując ich prace gdzie musieli położyć naprawdę dobra pajęczyna rur do mrozenia a masz epec który przy McDonalda na grunwaldzkiej pare rur wymieniają już 4 miesiac
Do moderacji
Odpowiedz
10
5
Gdyby epec budował ten tor to oddali by to za nim 25 lat.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1