Wybrany wątek opinii

Nie ma co narzekać na opóźnienie bo porównując ich prace gdzie musieli położyć naprawdę dobra pajęczyna rur do mrozenia a masz epec który przy McDonalda na grunwaldzkiej pare rur wymieniają już 4 miesiac
Jamaleg (2017.05.26)
Gdyby epec budował ten tor to oddali by to za nim 25 lat.
Fajsbook (2017.05.26)
Powrót do komentarzy