UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Świat inwestycji budżetowych jest zadziwiający. Jeżeli odpowiedź na najważniejsze pytania związane z torem: czy system mrożący działa i czy tor będzie „zamrażał” poznamy dopiero zimą to chyba oczywiste jest, że końcowy protokół odbioru będzie sporządzony zimą. Czyli inwestycja nie zostanie zakończona w czerwcu czy niebawem. Wygląda jednak, że będzie inaczej. Zakończą choć nie zakończyli. Urocze jest to, że wrotkarze odbierają ten tor. Oby zimą tor „zamrażał” bo się narobi. Ja jak sprawdzam nową lodówkę czy chłodzi i mrozi to też czekam do zimy. Czerwony


Anuluj