UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pytam się po co w UM jest p. Nowak, jak o tej inwestycji "przemawia" pan z biura prasowego? Czy to ma znaczyć, że w razie czego to vice będzie mówił, że on o tej inwestycji dowiedział się z mediów?

wist

Anuluj