A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zapakował bym dominice
Pateologia się skończy jak zamkna szopena i jak strzeli z dupy to pol miasta pójdzie siedziec
a co to?
Szopen czekamy na szpagat
Szopen palo dojade cie konfituro grubasie ...
i juz sie zaczyna, to nie ja strzelalem, ja nie wiem, ja nie pamietam ja nie mam broni, ja w tym momencie bylem tam i tu mam alibi itd; itp; no bo co mozna sie spodziewac jesli chodzi o naszwymiar sprawiedliwosci czyli jak zawsze kabaret, lepsze wydanie jak kobuszewski,
smiech na sali ale szkoda ze w sali sadowej. !!!!!
Ktoś wspomniał o Kemelu vel Bizon. Mi gościa ani trochę nie szkoda. Cwaniaczek jedyne w czym był mocny to startować do młodszych i słabszych. Jak tylko pojawił się ktoś szerszy od niego to uciekał w popłochu. Pseudo kozak jakich mało. Zresztą jakie życie taki koniec.
To Ten szopen koło 30 taki? Nie wierzę przecież to normalny chłopak byl
Macie szczęście że mnie żona wyciągnęła z tego syfu. Bo ja nie pracowałem z konfiturami. A na chwilę obecną to bardziej szanuje policję niż was. Hwddresa
Dominika/Szopen/Agniesia