209
20.04.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zapakował bym dominice
Kubańczyk (2017.04.21)

info

3  
  3
Pateologia się skończy jak zamkna szopena i jak strzeli z dupy to pol miasta pójdzie siedziec
(2017.04.21)

info

2  
  0
a co to?
zixj (2017.04.21)
Szopen czekamy na szpagat
Lego (2017.04.21)

info

3  
  0
Szopen palo dojade cie konfituro grubasie ...
Gosc (2017.04.21)

info

3  
  0
i juz sie zaczyna, to nie ja strzelalem, ja nie wiem, ja nie pamietam ja nie mam broni, ja w tym momencie bylem tam i tu mam alibi itd; itp; no bo co mozna sie spodziewac jesli chodzi o naszwymiar sprawiedliwosci czyli jak zawsze kabaret, lepsze wydanie jak kobuszewski, smiech na sali ale szkoda ze w sali sadowej. !!!!!
WSTYDELBLAG (2017.04.21)

info

3  
  1
Ktoś wspomniał o Kemelu vel Bizon. Mi gościa ani trochę nie szkoda. Cwaniaczek jedyne w czym był mocny to startować do młodszych i słabszych. Jak tylko pojawił się ktoś szerszy od niego to uciekał w popłochu. Pseudo kozak jakich mało. Zresztą jakie życie taki koniec.
antybizon (2017.04.21)

info

1  
  0
To Ten szopen koło 30 taki? Nie wierzę przecież to normalny chłopak byl
(2017.04.22)
Macie szczęście że mnie żona wyciągnęła z tego syfu. Bo ja nie pracowałem z konfiturami. A na chwilę obecną to bardziej szanuje policję niż was. Hwddresa
(2017.04.22)

info

4  
  1
Dominika/Szopen/Agniesia
MegaPatole (2017.04.22)

info

1  
  1