UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ktoś wspomniał o Kemelu vel Bizon. Mi gościa ani trochę nie szkoda. Cwaniaczek jedyne w czym był mocny to startować do młodszych i słabszych. Jak tylko pojawił się ktoś szerszy od niego to uciekał w popłochu. Pseudo kozak jakich mało. Zresztą jakie życie taki koniec.

antybizon