A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
trzeba zrobić samosąd bo sądy to jakaś ściema komunistyczna
SZOPEN CIOTO wracaj, miasto Cie potrzebuje
siła patologii i funfli zleciała się na forum, to wy nie wiecie, że jest zakaz wypowiadania się patologii na forach, wooon
nieznany
Wczoraj była sprawa znajoma która pracuje w sadzie powiedziała ze nie maja dowodów na tego chłopczyka ale wypuścić go nie mogą bo opinia publiczna by ich zjadła. On będzie wolny soon
Do poprzednika-ty taki wszystkowiedzący, to już są przecieki z sądu??. Chyba prędzej z prokuratury gamoniu, sad interesuje się dopiero gdy ma obwinionego. Znajoma chyba w tym sądzie kosze opróżnia.
Spytajcie się MASY. On wie wszystko.
bANDZIOR TO BANDZIOR ALE ciekawe co będzie z opinią publiczną dla policji i prokuratury jak okaże się że to nie ten ? W Elblągu to nie pierwszyzna.
Pan Bóg strzelał Szefler kóle nosił.
Zakaz wypowiadania patologii na forum?japa bo kulkę dostaniesz flecie