209
20.04.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
trzeba zrobić samosąd bo sądy to jakaś ściema komunistyczna
(2017.04.21)

info

8  
  0
SZOPEN CIOTO wracaj, miasto Cie potrzebuje
(2017.04.21)

info

2  
  1
siła patologii i funfli zleciała się na forum, to wy nie wiecie, że jest zakaz wypowiadania się patologii na forach, wooon
jaromimam (2017.04.21)

info

2  
  0
nieznany
nieznany (2017.04.21)

info

0  
  0
Wczoraj była sprawa znajoma która pracuje w sadzie powiedziała ze nie maja dowodów na tego chłopczyka ale wypuścić go nie mogą bo opinia publiczna by ich zjadła. On będzie wolny soon
(2017.04.21)

info

1  
  1
Do poprzednika-ty taki wszystkowiedzący, to już są przecieki z sądu??. Chyba prędzej z prokuratury gamoniu, sad interesuje się dopiero gdy ma obwinionego. Znajoma chyba w tym sądzie kosze opróżnia.
(2017.04.21)

info

6  
  0
Spytajcie się MASY. On wie wszystko.
Ostatni_sprawiedliwy. (2017.04.21)

info

1  
  0
bANDZIOR TO BANDZIOR ALE ciekawe co będzie z opinią publiczną dla policji i prokuratury jak okaże się że to nie ten ? W Elblągu to nie pierwszyzna.
(2017.04.21)

info

1  
  0
Pan Bóg strzelał Szefler kóle nosił.
(2017.04.21)
Zakaz wypowiadania patologii na forum?japa bo kulkę dostaniesz flecie
Miska100% (2017.04.21)

info

1  
  5