UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ktoś wspomniał o Kemelu vel Bizon. Mi gościa ani trochę nie szkoda. Cwaniaczek jedyne w czym był mocny to startować do młodszych i słabszych. Jak tylko pojawił się ktoś szerszy od niego to uciekał w popłochu. Pseudo kozak jakich mało. Zresztą jakie życie taki koniec.
antybizon