UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

i juz sie zaczyna, to nie ja strzelalem, ja nie wiem, ja nie pamietam ja nie mam broni, ja w tym momencie bylem tam i tu mam alibi itd; itp; no bo co mozna sie spodziewac jesli chodzi o naszwymiar sprawiedliwosci czyli jak zawsze kabaret, lepsze wydanie jak kobuszewski, smiech na sali ale szkoda ze w sali sadowej. !!!!!

WSTYDELBLAG

Anuluj