UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
i juz sie zaczyna, to nie ja strzelalem, ja nie wiem, ja nie pamietam ja nie mam broni, ja w tym momencie bylem tam i tu mam alibi itd; itp; no bo co mozna sie spodziewac jesli chodzi o naszwymiar sprawiedliwosci czyli jak zawsze kabaret, lepsze wydanie jak kobuszewski, smiech na sali ale szkoda ze w sali sadowej. !!!!!
WSTYDELBLAG