A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Szopen ma już bliżej 40 nasz narokman
Chyba z Szopenem i szefleram:-)
zrobie wszystko za wino
Kibic potrzebny na gwałt
Moim zdaniem to kibic jest największym kozakien w naszym mieście a dopiero potem szefi
wypuszcza idiote i znowu kogos postrzeli bezpieczny elblag
Sprawa jest prosta. Poszkodowani bracia zeznają, że to ten koleś strzelał - gość idzie siedzieć. Bracia zeznają, że nie są pewni - gość dostaje sankcje i wychodzi ( trzy miesiące). Bracia zeznają, ze to nie On ich postrzelił - gościa przepraszają i idzie na wolność. Tak trudno to zrozumieć? Jak zeznają, że nie poznają tego Pana, to jak można go zamknąć? Na jakiej podstawie? Nie winny i tyle. Jak można skazać niewinnego człowieka na podstawie opinii publicznej a nie dowodów - co to kuźwa jest samosąd obywatelski? Nie bronię bandytów, ale prawo respektować się powinno, w przeciwnym razie sąsiad stwierdzi, że go pobiłeś( bo cukru mu nie pożyczyłeś) i zamkną Cię bo tak on chce. A dowody - eeeee po co.
TO SZopen strzelal. .. z ucha hahaaa
Szopen to po 30 ten co kolo rynku mieszka
A ty z dupy