29
04.04.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To wina KACZORA.
IKIV (2017.04.04)
Nawet 10 tysięcy !!! Kpina czy układy???
el-kaśka (2017.04.04)

info

19  
  0
Powinno być jak w Niemczech. 250 tyś euro za łebka. I w 1 dzień nastałaby cywilizacja. A tak, to tylko wyzysk niewolników
vkpjack (2017.04.04)

info

17  
  0
Zatrudniał, czy nie zatrudniał, kara duża, czy mała, jakie to ma znaczenie. Jeżeli doszło do czegoś, to w treści artykułu oczekuję więcej szczegółów. Np. Nazwy firmy. W tej wersji , każdy może pisać wszystko. Takie tylko moje zdanie.
(2017.04.04)

info

12  
  0
concordia ?
zete (2017.04.04)

info

0  
  2
Coś mi się zdaje, że to HanYang ZAS. Ta fabryka to jest jakiś absurd. Czy tam nie wolno wchodzić kontrolerom czy jak? Bo to co się tam dzieje to jakiś gułag.
KKKKK1 (2017.04.04)

info

16  
  1
To dobry żart na Prima aprilis. Kara nawet 10tys. Hahahaha. Czyli żadna kara.
Wrrrr (2017.04.04)

info

15  
  0
A gdzie Państwowa Inspekcja Pracy!!!! Niech się przejedzie po tych mniejszych stolarniach i zobaczy ilu bez umowy pracuje,tylko niech się nie zapowiadają tydzień przed i przyjdą w kilku żeby nie uciekali tylnym wyjściem he he
(2017.04.04)

info

10  
  0
@IKIV - Kaczora Tuska
mmmm (2017.04.04)
Proszę podać nazwę pracodawcy - na pewno nie skorzystamy już z jego usług
RedaktorJabłkalski (2017.04.04)

info

9  
  0