UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Powinno być jak w Niemczech. 250 tyś euro za łebka. I w 1 dzień nastałaby cywilizacja. A tak, to tylko wyzysk niewolników
vkpjack
Powinno być jak w Niemczech. 250 tyś euro za łebka. I w 1 dzień nastałaby cywilizacja. A tak, to tylko wyzysk niewolników
vkpjack