UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Coś mi się zdaje, że to HanYang ZAS. Ta fabryka to jest jakiś absurd. Czy tam nie wolno wchodzić kontrolerom czy jak? Bo to co się tam dzieje to jakiś gułag.
KKKKK1
Coś mi się zdaje, że to HanYang ZAS. Ta fabryka to jest jakiś absurd. Czy tam nie wolno wchodzić kontrolerom czy jak? Bo to co się tam dzieje to jakiś gułag.
KKKKK1