UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Coś mi się zdaje, że to HanYang ZAS. Ta fabryka to jest jakiś absurd. Czy tam nie wolno wchodzić kontrolerom czy jak? Bo to co się tam dzieje to jakiś gułag.

KKKKK1

Anuluj