A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Fajne mamy kontrole graniczne, skoro można sobie od tak wjechać bez wizy, kiedy się chce. Całe szczęście, że to tylko Ukrainiec przyjechał zarobić, a nie jakiś muzułmanin, żeby mordować normalnych ludzi.
@Pracodawca - 10 tyś. to powinno być minimum + tysiąc za każdy miesiąc przepracowany przez każdą nielegalnie zatrudnioną osobę. Odechce się wtedy wyzysku i oszustw.
@IKIV - kaczora donalda
10 tys. to on miał DZIENNIE z tych Ukraińców. Kpina. Jutro zatrudni nowych.
patrex czy big? :d
Kromet potwierdzone info
Chcial sie szybko wzbogacic i straci ale takich kozakow w Elblagu jest masa. Zatrudniuaja na czarno nasz nie pojdzie za te kase zycia narazac, a oni pojda. Karac takich zlodziei. A kara? smiesznie smieszna!!!!
O ile nie ma znajomosci w PIP bo te starsze firmy wszedzie maja plecy. Pozdrawiam.
Z elblaga . Tam musiał być Dawid he