UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A gdzie Państwowa Inspekcja Pracy!!!! Niech się przejedzie po tych mniejszych stolarniach i zobaczy ilu bez umowy pracuje,tylko niech się nie zapowiadają tydzień przed i przyjdą w kilku żeby nie uciekali tylnym wyjściem he he