UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A gdzie Państwowa Inspekcja Pracy!!!! Niech się przejedzie po tych mniejszych stolarniach i zobaczy ilu bez umowy pracuje,tylko niech się nie zapowiadają tydzień przed i przyjdą w kilku żeby nie uciekali tylnym wyjściem he he