A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
czas na zbiórkę pieniędzy PeOwski elektoracie
@Obiektywna. - Zamordować, to może nie. Ale jakby trafił na parę dni na badania do Fromborka, to już nigdy nic głupiego do głowy by mu nie przyszło.
Ty nie podpisany fanie PiS, zbiórkę to teraz możesz ty zorganizować, dla wkrótce bezrobotnego, waszego z palca wyssanego kandydata do RE
Naładujcie baterie ponieważ niedługo kolejna akcja.
I dobrze, wysokość kary w sam raz. A jak zechce po raz kolejny "zabłysnąć" to wtedy mu piąteczkę. A potem komornika. Aż w końcu zmądrzeje po 30 roku życia.
Teraz czekamy na kolejny pokaz, może być na dachu radiowozu.
@KibiczProstej - komornik dla niego, będzie ściągał z Twoich podatków
a jak on zapłaci jak bezrobotny jest, za taki bzdet psiarna chciałą 3k??? A za męczenie zwierząt dostają po 200zł. Co to ma być.
Wielka mi heca.
Widzę, że nawet w takim temacie od politycznych akcentów nie da się uciec. Cebulactwo wszędzie aktywne.
O proszę jak milicja dzielnie walczy o wysoką karę w takich błahych sprawach. Gdyby to było zabójstwo, albo pobicie, to pewnie siedzieliby cicho. Dzieciak mógł tam zrobić krzywdę co najwyżej sobie, więc "wysoka szkodliwość społeczna" to jakiś żart - mniejsze kary dostają nawet piraci drogowi.