UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a jak on zapłaci jak bezrobotny jest, za taki bzdet psiarna chciałą 3k??? A za męczenie zwierząt dostają po 200zł. Co to ma być.
kristobal1
a jak on zapłaci jak bezrobotny jest, za taki bzdet psiarna chciałą 3k??? A za męczenie zwierząt dostają po 200zł. Co to ma być.
kristobal1